Zázemí pro děti - v chalupě i venku

Chaloupka je skvělé místo pro Vaši dovolenou s dětmi. Nejenže se vyřádí uvnitř chaloupky, ale oplocená zahrada jim nabízí také spoustu možností ke hře.

Podesta u komína slouží také jako malá herna. Vaše děti zde naleznou velký dětský dopravní koberec, autíčka, domeček pro panenky, různé hračky, dětské kuželky,dětské knížky, puzzle, deskové hry (domino, člověče nezlob se, šachy a dámu..). Najdete zde také již historické Dostihy a Sázky či Hříbečky. Pokud chtějí Vaše dětí malovat, najdou zde také pastelky a vodové barvy. 

Maminky menších dětí jistě ocení, že v chaloupce je k dispozici dětská postýlka, dětská židlička (s možností rozložení, čímž hnedka získáte pracovní plochu na malovaní či vystřihovaní ) a také přebalovací pult. Pro batolata jsou doslova výzvou schody. Stále zkoušejí šplhat nahoru a dolů, když už jim nebude stíhat, stačí zavřít branku.

Zahrada sama osobě nabízí pro děti spoustu vyžití. Jejich fantazii se meze nekladou. Můžou hrát na schovávanou, zkoušet vylézt na stromy a brouzdat potokem. Také se mohou okoupat v bazénu, pohoupat na houpačce, zahrát ruské kuželky, petang nebo bedminton.  Pro ty menší je na zahradě pískoviště s bábovkami, dětská houpačka, trampolína a odrážedlo (motorka). Travnatá plocha se vyloženě nabízí na míčové hry či fotbálek.

Nově si můžete také zkusit přejít po bosonohém chodníčku.